tel.: +420 602 321 418
tel.: +420 739 571 190
fax: +420 251 561 909
e-mail: kipor@kipor.cz
IRIUM s.r.o.
Podnikatelská 586
190 11 Praha 9
Kapotovaný, elektrický start, AVR regulace, elektrický výkon až 13kW
Zavolejte nám! Tel.: 602 321 418 nebo 739 571 190
Nebo můžete využít náš kontaktní formulář.
Cenu najdete v našem internetovém obchodě.
Popis a vlastnosti:
Kapotovaný výkonný agregát, robustní vodou chlazený tříválcový diesel, chladič oleje. AVR regulace, kvalitní výstup bez fluktuací.
Ochrana:
Proti přetížení, proti nedostatku oleje, dvoupólový jistič, tepelné pojistky, voltmetr.
Použití:
Jednofázový náhradní zdroj pro libovolné spotřebiče.
| Technická data | |
|---|---|
| Počet fází: | jedna |
| Jmenovité napětí (V): | 230 |
| Jmenovitý proud (A): | 52,2 |
| Jmenovitá frekvence (Hz): | 50 |
| Cos fi: | 1,0 |
| Jmenovitý výstupní výkon (kW): | 12,0 |
| Max. výstupní výkon (kW): | 13,0 |
| Suchá hmotnost (kg): | 420 |
| Vnější rozměry (DxŠxV) (mm): | 1550X720X810 |
| Startování: | elektrické |
| Hlučnost dB (A) / 7m: | 72 |
| Typ motoru : | KM376AG, dieselový, tříválec, čtyřtakt, kapalinou chlazený, vrtání x zdvih 76X77 mm, kompresní poměr 21,5:1, 993 cm3, tlakové mazání |
| Akumulátor: | 12V 65Ah |
| Max. výkon motoru (kW/ot/min): | 15,3 / 3000 |
| Obsah nádrže paliva a typ: | 38 l - nafta motorová |
| Obsah chladící kapaliny a typ: | 6,0 l - nemrznoucí chladící kapalina |
| Obsah oleje v motoru a typ: | 4,8 l - 10W40 |
| Zapalovací svíčka: | ne |
| Doba provozu na 1 nádrž: | cca 10 hod. a více dle zatížení agregátu |
| Ochrana: | měření napětí, proudů, motohodin, dobíjení, teploty |
| Buzení, regulace: | AVR |
| Stejnosměrný výstup (V/A): | ne |
| Ukazatel paliva: | ano |
| Podvozek: | ano |
| Možnost připojení ATS: | ano |
| Spotřeba paliva za 1 hod. (při 75% zatížení): | cca 3,5 l |
| Jmenovité otáčky (ot/min): | 3000 |
| Spouštěcí výkon motoru (V/W): | 12V 1,4 kW |
| Nabíjení generátoru (V/A): | 12V 20A |
| Krytí stroje: | STROJ NEMÁ KRYTÍ DO VENKOVNÍHO PROSTŘEDÍ BEZ DALŠÍCH ÚPRAV (EXTRA KAPOTY)!!! |