tel.: +420 602 321 418
tel.: +420 739 571 190
fax: +420 251 561 909
e-mail: kipor@kipor.cz
IRIUM s.r.o.
Podnikatelská 586
190 11 Praha 9
Kapotovaný, el. start, AVR regulace, elektrický výkon až 16,25 kVA/400V
Zavolejte nám! Tel.: 602 321 418 nebo 739 571 190
Nebo můžete využít náš kontaktní formulář.
Cenu najdete v našem internetovém obchodě.
Popis a vlastnosti:
Generátor má kompaktní a jedinečný design. Výfukový je odváděny horním krytem a to usnadňuje případnou instalaci.
Otvory pro olej a chladicí kapalinu byly upraveny pro snazší přístup a servis. Vysoká účinnost a nízká hlučnost, přímé vstřikování paliva. Lepší AVR (Automatic Voltage Regulator) omezuje kolísání napětí na velmi nízkou úroveň a zajišťuje hladký a stabilní výkon. Navíc je AVR funkce vestavěné do ochrany proti přetížení a automaticky vypne při 110% jmenovité zátěže.
Ochrana:
Proti přetížení, proti nedostatku oleje, jistič, tepelné pojistky, měření napětí, proudů, motohodin, dobíjení, teploty.
Použití:
Náhradní zdroj pro nejnáročnější aplikace.
| Technická data | |
|---|---|
| Počet fází: | tři |
| Jmenovité napětí (V): | 400/230 |
| Jmenovitý proud (A): | 23,5 |
| Jmenovitá frekvence (Hz): | 50 |
| Cos fi: | 0,8 |
| Jmenovitý výstupní výkon (kVA): | 16,3 |
| Max. výstupní výkon (kVA): | 18,8 |
| Suchá hmotnost (kg): | 442 |
| Vnější rozměry (DxŠxV) (mm): | rozměry s podvozkem - 1540x845x925 rozměry bez podvozku - 1540x720x810 |
| Startování: | elektrické |
| Hlučnost dB (A) / 7m: | 72 |
| Typ motoru : | KM376AG, dieselový, tříválec, čtyřtakt, kapalinou chlazený, vrtání x zdvih 76x77 mm, kompresní poměr 21,5:1, obsah 1048 cm3, tlakové mazání |
| Minimální spotřeba paliva (g/kW.h): | 320 |
| Akumulátor: | ano 12V 65Ah |
| Výkon motoru (kW/ot/min): | 15,0 / 3000 |
| Obsah nádrže paliva a typ: | 38 l - nafta motorová |
| Obsah chladící kapaliny a typ: | 11,0 l - nemrznoucí chladící kapalina |
| Obsah oleje v motoru a typ: | 4,8 l - 10W40 |
| Zapalovací svíčka: | ne |
| Doba provozu na 1 nádrž: | cca 10 hodin. a více dle zatížení agregátu |
| Ochrana: | proti přetížení, proti nedostatku oleje, jistič, tepelné pojistky, měření napětí, proudů, motohodin, dobíjení, teploty |
| Buzení, regulace: | AVR |
| Stejnosměrný výstup (V/A): | ne |
| Ukazatel paliva: | ano |
| Podvozek: | ne |
| Možnost připojení ATS: | ano |
| Spotřeba paliva za 1 hod. (při 75% zatížení): | cca 3,5 l |
| Jmenovité otáčky (ot/min): | 3000 |
| Spouštěcí výkon motoru (V/W): | 12V 1,4 kW |
| Nabíjení generátoru (V/A): | 14V 25A |
| Krytí stroje: | STROJ NEMÁ KRYTÍ DO VENKOVNÍHO PROSTŘEDÍ BEZ DALŠÍCH ÚPRAV (EXTRA KAPOTY)!!! |