tel.: +420 602 321 418
tel.: +420 739 571 190
fax: +420 251 561 909
e-mail: kipor@kipor.cz
IRIUM s.r.o.
Podnikatelská 586
190 11 Praha 9
Kapotovaný, velmi nízká hlučnost, el. start, AVR regulace, výkon až 26kVA/400V
Zavolejte nám! Tel.: 602 321 418 nebo 739 571 190
Nebo můžete využít náš kontaktní formulář.
Cenu najdete v našem internetovém obchodě.
Popis a vlastnosti:
Velmi dobře odhlučněný (Super-quiet, 56dB/7m - nesrovnatelně tišší chod oproti řadě ST) výkonný pomaloběžný třífázový agregát, vodou chlazený čtyřválcový diesel, řízený procesorem, digitální ovládací panel. Možnost dodání ještě přídavného výfukového tlumiče - snížení hlučnosti na úplné minimum.
Ochrana:
Proti přetížení, proti nedostatku oleje, jistič, tepelné pojistky, měření napětí, proudů, motohodin, dobíjení, teploty.
Použití:
Náhradní zdroj pro nejnáročnější aplikace.
| Technická data | |
|---|---|
| Počet fází: | tři |
| Jmenovité napětí (V): | 400/230 |
| Jmenovitý proud (A): | 34,6 |
| Jmenovitá frekvence (Hz): | 50 |
| cos fi: | 0,8 |
| Jmenovitý výstupní výkon (kVA): | 24,0 |
| Max. výstupní výkon (kVA): | 26,0 |
| Suchá hmotnost (kg): | 960 |
| Vnější rozměry (DxŠxV) (mm): | 1900X950X1200 |
| Startování: | elektrické |
| Hlučnost dB (A) / 7m: | 56 |
| Typ motoru : | KM493G, dieselový, čtyřválec, čtyřtakt, vodou chlazený, vrtání x zdvih 93x102 mm, kompresní poměr 18,2:1, obsah 2771 cm3, tlakové mazání |
| Minimální spotřeba paliva (g/kW.h): | 320 |
| Akumulátor: | 12V 80Ah |
| Maximální výkon motoru (kw/ot/min): | 23,2 / 1500 |
| Obsah nádrže paliva a typ paliva: | 95 l - nafta motorová |
| Obsah chladící kapaliny a typ : | 18 l - chladící kapalina |
| Obsah oleje v motoru a typ: | 8,5 l - 10W40 |
| Zapalovací svíčka: | ne |
| Doba provozu na nádrž: | až 12 hod dle zatížení agregátu |
| Ochrana: | proti přetížení, proti nedostatku oleje, jistič, tepelné pojistky, měření napětí, proudů, motohodin, dobíjení, teploty |
| Buzení, regulace: | AVR |
| Stejnosměrný výstup: | ne |
| Ukazatel stavu paliva: | ano |
| Podvozek: | ne |
| Možnost připojení ATS: | ano |
| Spotřeba paliva za 1 hod. (při 75% zatížení): | cca 7,5 l |
| Jmenovité otáčky (ot/min): | 1500 |
| Spouštěcí výkon motoru (V/kW): | 12V 2,8 kW |
| Nabíjení generátoru : | 12V 50A |
| Krytí stroje: | STROJ NEMÁ KRYTÍ DO VENKOVNÍHO PROSTŘEDÍ BEZ DALŠÍCH ÚPRAV (EXTRA KAPOTY)!!! |
| Krytí stroje: | STROJ NEMÁ KRYTÍ DO VENKOVNÍHO PROSTŘEDÍ BEZ DALŠÍCH ÚPRAV (EXTRA KAPOTY)!!! |