tel.: +420 602 321 418
tel.: +420 739 571 190
fax: +420 251 561 909
e-mail: kipor@kipor.cz
IRIUM s.r.o.
Podnikatelská 586
190 11 Praha 9
Klasická konstrukce, el.+ ruční start, AVR regulace, elektrický výkon až 6kVA/400V
Zavolejte nám! Tel.: 602 321 418 nebo 739 571 190
Nebo můžete využít náš kontaktní formulář.
Cenu najdete v našem internetovém obchodě.
Popis a vlastnosti:
Klasický agregát, AVR regulace napětí dává kvalitní výstup bez fluktuací. Stejnosměrný výstup 12V pro dobíjení olověných akumulátorů. Velká nádrž a další vybavení již v základní ceně.
Ochrana:
Proti přetížení, proti nedostatku oleje, dvoupólový jistič, tepelné pojistky, voltmetr.
Použití:
Pro napájení všech druhů spotřebičů jak silových, tak jemné elektroniky. Všeobecné použití. Dlouhodobě osvědčený stroj.Skvělá spotřeba a výdrž. Vybaveno elektrickým startérem. Na přání zákazníka je možno stroj upravit tak, že umožňuje i dálkové ovládání agregátu a automatický start (tato úprava není zahrnuta v ceně agregátu).
| Technická data | |
|---|---|
| Počet fází: | tři |
| Jmenovité napětí (V): | 400/230 |
| Jmenovitý proud (A): | 8 |
| Jmenovitá frekvence (Hz): | 50 |
| Cos fi: | 0,8 |
| Jmenovitý výstupní výkon (kVA): | 5,5 |
| Max. výstupní výkon (kVA): | 6,0 |
| Suchá hmotnost (kg): | 100 |
| Vnější rozměry (DxŠxV) (mm): | 720x492x650 |
| Startování: | ruční / elektrické |
| Hlučnost dB (A) / 7m: | 79 |
| Typ motoru : | KM186FAG, dieselový, jednoválec, čtyřtakt, vzduch. chlazení, vrtání x zdvih 86 × 72 mm, kompresní poměr 19:1, obsah 418 cm3, tlakové mazání |
| Minimální spotřeba paliva (g/kW.h): | 360 |
| Akumulátor: | 12V 36Ah |
| Max. výkon motoru (kW/ot/min): | 5.7 / 3000 |
| Obsah nádrže paliva a typ: | 13,5 l - nafta motorová |
| Obsah chladící kapaliny a typ: | ne |
| Obsah oleje v motoru a typ: | 1,7 l - 10W40 |
| Zapalovací svíčka: | ne |
| Doba provozu na 1 nádrž: | cca 11 hod. a více dle zatížení agregátu |
| Ochrana: | proti přetížení, proti nedostatku oleje, dvoupólový jistič, tepelné pojistky, voltmetr |
| Buzení, regulace: | AVR |
| Stejnosměrný výstup (V/A): | ne |
| Ukazatel paliva: | ano |
| Podvozek: | ano |
| Možnost připojení ATS: | ano |
| Spotřeba paliva za 1 hod. (při 75% zatížení): | cca 1,2 l |
| Jmenovité otáčky (ot/min): | 3000 |
| Spouštěcí výkon motoru (V/W): | 12V 0,8kW |
| Nabíjení generátoru (V/A): | 12V 3A |
| Krytí stroje: | STROJ NEMÁ KRYTÍ DO VENKOVNÍHO PROSTŘEDÍ BEZ DALŠÍCH ÚPRAV (EXTRA KAPOTY)!!! |