KIPOR.cz - značkové elektrocentrály, dieselagregáty, záložní zdroje
Rychlý kontakt

tel.: +420 602 321 418
tel.: +420 739 571 190
fax: +420 251 561 909
e-mail: kipor@kipor.cz

IRIUM s.r.o.
Podnikatelská 586
190 11 Praha 9

Servis

Pro všechny typy agregátů a motorů KIPOR, které do ČR dovážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis v plném rozsahu. Držíme stále skladem jak klíčové komponenty (celé motory, celé alternátory, elektronické řídící jednotky) tak samozřejmě i ostatní díly a spotřební materiál (filtry, zapalovací svíčky atd.) a to v množství přibližně 2000 kusů.

Opravy provádíme vlastními kapacitami na základě našich dlouhodobých (od r. 2004) zkušeností a znalostí. Předběžné konzultace přirozeně jsou možné, viz spojení - kontakt na nás. Při opravách se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc a účtovat přijatelné ceny. V případě potřeby jsme ihned schopni zákazníkovi zapůjčit adekvátní náhradní agregát a pomoci překlenout havarijní situaci, viz naše půjčovna.

Upozorňujeme, že naše standardní záruční podmínky (minimálně 2 roky resp. 1000 provozních hodin) se vztahují jen a pouze na stroje námi do ČR oficiálně dovezené. Záruční - bezplatný servis na stroje dovezené jiným způsobem neposkytujeme, veškeré opravy v takovémto případě jsou placené.

Upozornění pro zákazníky!!!

servisujeme pouze typy elektrocentrál a motory Kipor, které dovážíme do ČR - uvedená nabídka viz naše weby www.agregaty.cz nebo www.kipor.cz

standartne provadime servis rozvodu
Měříme kompresní tlaky
Nová pobočka
Olomouc